Hakkımızda

Boralp Makina ve Otomasyon küçük,orta ve büyük işletmelerin mekanik ve otomasyon(mekatronik) iş ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.

 

Firmamız, tüm mekanik aksamlı makinaların yedek parçalarını teknik ve mühendislik deneyimi ile kusursuz şekilde üretmekte ve teslimatını hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca Boralp Makina ve Otomasyon olarak ürettiğimiz bütün parçaların makine ve ekipmanlarınızda güvenle kullanabileceğinizin teminatını vermekteyiz.

 

Firmamız kurulduğu ilk günden beri seri üretimi ve üretimde devamlılık sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretimler de yapmaktayız. Üretim yapılmasını talep ettiğiniz parçanın bir yedeğini ya da teknik resmini bizlere ulaştırmanız durumunda, tedarikçilerimizle de koordineli bir şekilde hareket ederek dilediğiniz adette ürün imal ediyoruz.

 

Sanayi sektöründe yenilikleri ve güncel teknolojiyi takip ederek, üretim ağımızı sürekli olarak yeniliyoruz. Yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde yazılım ve donanımsal olarak kendimizi geliştiriyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu gün plastik geri dönüşüm, ilaç, tekstil ve ağır sanayi sektörü başta olmak üzere pek çok sektöre hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

 

Misyonumuz

 

Kalite ve güvenilirliğimizden hiç bir ödün vermeden hizmetlerimizi en iyi şekilde siz müşterilerimizin hizmetine ulaştırmak.

 

Vizyonumuz

 

Boralp Makina ve Otomasyon olarak talaşlı imalat yedek parça üretimi sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.